Seleccions

L'agenda dels internacionals del Barça

L'agenda dels internacionals del Barça
L'agenda dels internacionals del Barça
Fins a 16 jugadors de la plantilla del Barça han estat citats per les seves seleccions per disputar els partits d'aquesta aturada internacional del mes...

Fins a 16 jugadors de la plantilla del Barça han estat citats per les seves seleccions per disputar els partits d'aquesta aturada internacional del mes de març. Els únics jugadors que no tenen compromisos oficials són els lesionats Suárez, Rafinha i Dembélé més els que no han estat citats per la seva selecció com Boateng, Malcom, Lenglet i Piqué. Aquest últim, però, participarà en l'amistós de Catalunya de dilluns vinent a Montilivi.

Espanya: Jordi Alba, Sergi Roberto i Busquets

23/03 - València - 20.45h: Espanya - Noruega (Classificació Eurocopa)

26/03 - Ta'Qali - 20.45h: Malta - Espanya (Classificació Eurocopa)

França: Umtiti

22/03 - Chisináu - 20.45h: Moldàvia - França (Classificació Eurocopa)

25/03 - París - 20.45h: França- Islàndia (Classificació Eurocopa)

Alemanya: Ter Stegen

20/03 - Wolfsburg - 20.45h: Alemanya - Sèrbia (Amistós)

24/03 - Amsterdam - 20.45h: Països Baixos - Alemanya (Classificació Eurocopa)

Croàcia: Rakitic

21/03 - Zagreb - 20.45h: Croàcia - Azerbaidjan (Classificació Eurocopa)

24/03 - Budapest - 18h: Hongria - Croàcia (Classificació Eurocopa)

Portugal: Semedo

22/03 - Lisboa - 20.45h: Portugal - Ucraïna (Classificació Eurocopa)

25/03 - Lisboa - 20.45h: Portugal - Sèrbia (Classificació Eurocopa)

Bèlgica: Vermaelen

21/03 - Brussel·les - 20.45h: Bèlgica - Rússia (Classificació Eurocopa)

24/03 - Nicòsia - 20.45h: Xipre - Bèlgica (Classificació Eurocopa)

Països Baixos: Cillessen

21/03 - Rotterdam - 20.45h: Països Baixos - Bielorússia (Classificació Eurocopa)

24/03 - Amsterdam - 20.45h: Països Baixos - Alemanya (Classificació Eurocopa)

Brasil: Arthur i Coutinho

23/03 - Porto - 18h: Brasil - Panamà (Amistós)

26/03 - Praga - 20.45h: República Txeca - Brasil (Amistós)

Argentina: Messi

22/03- Madrid - 21h: Argentina - Veneçuela (Amistós)

26/03 - Tànger - 20h: Marroc - Argentina (Amistós)

Xile: Arturo Vidal

23/03 - San Diego - 3.15h: Mèxic - Xile (Amistós)

27/03 - Houston - 0.55h: Estats Units - Xile (Amistós)

Colòmbia: Murillo

22/03 - Yokohama - 11.30h: Japó - Colòmbia (Amistós)

26/03 - Seül - 12h: Corea del Sud - Colòmbia (Amistós)

Espanya sub-21: Carles Aleñá

21/03 - Granada - 18.45h: Espanya sub-21 - Romania sub-21 (Amistós)

25/03 - Algesires - 18.45h: Espanya sub-21 - Àustria sub-21 (Amistós)

França sub-20: Todibo

20/03 - Múrcia - 18h: França sub-20 - Argentina sub-20 (Amistós)

22/03 - Múrcia - 15h: Estats Units sub-20 - França sub-20 (Amistós)

25/03 - Múrcia - 18h: França sub-20 - Corea del Sud sub-20 (Amistós)

COMENTARIS